سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

بهره برداری از طرح های فنی صدا و سیمای مرکز مهاباد با اعتباری بالغ بر 185 میلیارد ریال - صفحه محتوایی اصلی

 

 

بهره برداری از طرح های فنی صدا و سیمای مرکز مهاباد با اعتباری بالغ بر 185 میلیارد ریال

بهره برداری از طرح های فنی صدا و سیمای مرکز مهاباد با اعتباری بالغ بر 185 میلیارد ریال


استاندار آذربایجان‌ غربی در این مراسم در گفتگو با خبرنگاران گفت: برنامه های متنوع صدا و سیمای مرکز مهاباد برای مردم از جذابیت زیادی برخوردار بوده و نقش مهمی در جذب مخاطبان دارد.

محمدمهدی شهریاری در بازدید از صدا و سیمای مرکز مهاباد و افتتاح پنج طرح فنی در این مرکز اظهار داشت: یکی از مهمترین کارکردهای شبکه‌های تلویزیونی، شناسایی و بازتاب ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و گردشگری است که صدا و سیمای مهاباد توانسته با عملکرد موفق خود به یکی از پربیننده ترین شبکه ها تبدیل شود.

وی با تاکید بر توجه به ذائقه مخاطبان در تهیه و تولید برنامه های صدا و سیما افزود: مرکز مهاباد خوشبختانه در کنار استفاده از تجهیزات و امکانات مناسب از نیروی انسانی مجربی نیز برخوردارست که می تواند به خوبی نیاز مخاطبان را جوابگو باشد.

استاندار آذربایجان‌غربی اضافه کرد: در شرایطی که رسانه‌های مختلف خارجی و فضای مجازی به شدت در حال رقابت برای تسخیر فضای رسانه ای کشور هستند رسانه های داخلی به ویژه صدا و سیما باید با گسترش فعالیت خود جبهه مقاومی در برابر این رسانه‌ها ایجاد کند.

 محمدمهدی شهریاری در جریان بازدید خود از صدا و سیمای مرکز مهاباد پنج طرح فنی را به مناسبت دهه مبارک فجر با هزینه ای بالغ بر ۱۸۵ میلیارد ریال در این مرکز افتتاح کرد.

استودیو HD، نصب فرستنده ۴ - ۳ TS ایستگاه کانی شیخان، تجهیز و بازسازی سیستم نور استودیو پخش سیما، راه اندازی چیلرهای آب خنک ۹۰ تنی و تجهیز و تکمیل استودیو صبحگاهی از جمله این طرح ها است.

در حاشیه بهره برداری از این طرح ها از سه فیلم مستند شهدای شاخص مهاباد نیز توسط استاندار آذربایجان غربی نیز رونمایی شد؛ در این سه مستند به دوران زندگی و مجاهدت و رشادت های سه نفر از شهدای شاخص منطقه پرداخته شده است.