سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تقدیر جمعی از مسئولین شهرستان مهاباد از مدیر کل، مدیران واحدهای تولیدی و همکاران واحد خبر مرکز مهاباد - صفحه محتوایی اصلی

 

 

تقدیر جمعی از مسئولین شهرستان مهاباد از مدیر کل، مدیران واحدهای تولیدی و همکاران واحد خبر مرکز مهاباد

تقدیر جمعی از مسئولین شهرستان مهاباد از مدیر کل، مدیران واحدهای تولیدی و همکاران واحد خبر مرکز مهاباد


در این دیدار دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار شهرستان مهاباد به نقش مهم خبرنگار در اجتماع اشاره کرد و گفت: خبرنگار کسی است که امروز در همه عرصه ها حرف اول را می زند و از ارزش های انسانی و انقلابی و فرهنگ و آداب و رسوم مردم دفاع می کند.

دکتر شجاعی افزود: خبرنگاران صدا و سیمای کشورمان در حال حاضر با غول های بزرگ رسانه ای روبرو هستند، رسانه های معاندی که با امکانات، تکنولوژی، نیروی متخصص و سرمایه کافی به جنگ ایران و اسلام برخاسته اند،اما باید گفت که نیروهای مجاهد، انقلابی و متعهد سازمان صدا و سیما و در راستای آن مرکز مهاباد در خنثی نمودن نقشه ها و توطئه های دشمنان نه تنها از هیچ کوششی دریغ نکرده بلکه موفق هم عمل کرده اند.

بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد  هم در سخنانی به توفیقات واحد خبر و جایگاهش در بین مراکز اشاره کرد و گفت: واحد خبر مرکز علی رغم کمبود نیرو و ... همیشه بسیار خوب ظاهر شده و در اغلب جشنواره ها خوش درخشیده است و گزارش های موفقی را در زمینه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و ... تهیه کرده که از شبکه های سراسری پخش شده است. 

مدیر کل مرکز افزود توفیقات مجموعه مرکز به ویژه واحد خبر حاصل تلاش شبانه روزی همکاران این مجموعه و همکاری سایر ارگانها و ادارات با صدا و سیماست که در این رابطه تلاش همکاران و همکاری مسئولان محترم ادارات قابل تقدیر و تشکر است.