سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

پیش بینی و برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز مهاباد برای پرداخت به سالروز شهادت سردار سلیمانی - صفحه محتوایی اصلی

 

 

پیش بینی و برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز مهاباد برای پرداخت به سالروز شهادت سردار سلیمانی

پیش بینی و برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز مهاباد برای پرداخت به سالروز شهادت سردار سلیمانی


صدا و سیمای مرکز مهاباد در واحد های تولیدی این مرکز در اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با تهیه و پخش ویژه برنامه های متنوع به شخصیت و ویژگی های این سردار شهید و نقش وی در تأمین امنیت امروز ایران اسلامی می پردازد.   

واحد صدا:

1- پرداخت ویژه در برنامه صبحگاهی «سلاو روژباش» و محتوا و محور با موضوع الگوگیری از انسان های بزرگ برای ساختن وطن، گفتگو با مسئولان شهرستانی و استانی برای انعکاس مراسم ویژه این روز در شهرستان و استان.

 2- تهیه ی یک بسته صوتی ویژه در برنامه ی «خانواده» و اشاره به بزرگی شخصیت سردار سلیمانی و نقش مهم ایشان در تأمین امنیت امروز ایران اسلامی.

3- پرداخت 45 دقیقه ویژه برنامه در برنامه ی ویژه ی جوانان ( در کوچه باغ جوانی) با محتوای: گزارش های ویژه، بسته های صوتی، ارتباط با زادگاه شهید سلیمانی کرمان، حضور کارشناسان در برنامه، طراحی مسابقه با محوریت آنچه جوانان از زندگی سردار دلها آموختند، فرمایشات رهبر معظم انقلاب، کلام شهید و آهنگ ها و سرودهای حماسی و وطنی.

4- پخش ویژه برنامه مستند گزارشی «مرد بلوری» به مدت 30 دقیقه در سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی تولید رادیو مهاباد

5- پرداخت ویژه در برنامه عصرگاهی« دیاری ئیواران» به زندگانی شهید سلیمانی و تأثیرگذاری ایشان در امنیت و اقتدار داخلی و خارجی، بحث کارشناسی، ارتباط با مراکز استانها از جمله کرمان

6- پخش بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله) در مورد شخصیت و تأثیرگذاری شهید قاسم سلیمانی در برنامه سرچشمه حکمت

7- انعکاس برنامه های سالروز شهادت سردار دل ها در شهرستان در قالب برنامه ی پیام

8- تهیه و تولید چندین آنونس رادیویی برای پخش  در روز 13 دی ماه

9- طراحی یک میزگرد رادیویی با حضور کارشناسان و جوانان با رعایت پروتکل های بهداشتی و بررسی جنبه های مختلف زندگا نی و مجاهدت های شهید سلیمانی به مدت 60 دقیقه

واحد سیما:

سیمای مرکز مهاباد علاوه بر تهیه و پخش ویژه برنامه سالگرد شهادت قاسم سلیمانی در سیزدهم دی ماه دربرنامه های روتین نیز از جمله خانواده، رومال، دیمانه، کودک و نوجوان، ورزش و ... به یاد و خاطره سردار دلها می پردازد.

واحد خبر:

واحد خبر مرکز هم با تهیه و پخش گزارش های مختلفی در رابطه با شخصیت جهادی سردار شهید قاسم سلیمانی  با موضوعات زیر با مخاطبان خبری همراه خواهد بود.

1- تبیین خدمات و مجاهدت های شهید سلیمانی در  منطقه از زبان همرزمان در قالب گزارش های موضوعی

2- انعکاس تأثیر اقدامات مستشاری و حمایت های معنوی شهید سلیمانی از جبهه مقاومت در مقابل داعش در قالب گزارش های تولیدی

3- به تصویر کشیدن زندگی و خدمات شهدای منطقه که به تأسی از شهید سلیمانی در قالب مدافان حرم در مقابل نظام سلطه جانفشانی کرده اند.

فضای مجازی:

فضای مجازی مرکز نیز فعالیت های خود را در رابطه با سالگرد شهید قاسم سلیمانی به صورت استوری موشن 2 مورد، فتوکلیپ و ویدئو کامنت 6 مورد، ، پوستر 12 عدد و پادکست 2 مورد بارگذاری خواهد کرد.