سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

صفحه محتوایی اصلی

 

 

تودیع و معارفه در مرکز مهاباد

تودیع و معارفه در مرکز مهاباد


بهرام قوی بنیه مدیر کل محترم مرکز در نشست شورای مدیران ارشد به نامگذاری سال های اخیر از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله) اشاره کرد و افزود: نامگذاری از سوی ایشان تلاش جهادگرانه و موفقیت در همه زمینه ها به ویژه تولید را به دنبال داشت که با گذشت و مرور زمان متوجه می شویم که معظم له بسیار مدبرانه و هوشمندانه امسال را با عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری فرمودند.

وی گفت: ما روز به روز آثار و برکات آن را بیشتر و بهتر درک می کنیم و متوجه می شویم استکبار جهانی به سرکردگی امریکا چه توطئه هایی برای حوزه اقتصادی طراحی نموده و برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران از هیچ جنایتی فروگذار نیستند. 

قوی بنیه تحمل سختی ها و مقاومت را موجب دستیابی به توفیقات و مایه پیروزی دانست و افزود: مردم مسلمان کشور عزیزمان به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه که زمینه حکومت اسلامی را فراهم  نموده است اعتماد و اعتقاد قلبی دارند و به همین خاطر خداوند متعال را همیشه در برابر توطئه های دشمنان یار و یاور خود می دانند.

وی به مدیران مرکز توصیه کرد تدابیر معظم له را به صورت هنرمندانه و با برنامه ریزی دقیق و هدفمند جهت بصیرت افزایی و ارتقاء بینش دینی وآگاهسازی بیشتر برای مخاطبان تبیین نمایند.  

مدیر کل مرکز مدیریت و مسئولیت را یک امانت دانست و گفت تلاش همراه با نیت خالص عمل به تکلیف است و موجب موفقیت و پیشرفت خواهد شد و هم با هم باید سعی نماییم با برنامه ریزی دقیق و هدفمند بتوانیم به اهداف مورد نظر برسیم.

در این نشست رضا عزیزی به عنوان سرپرست واحد فضای مجازی و فرامرز نظری به عنوان مسئول دفتر مدیریت مرکز معرفی و از زحمات اسماعیل خضری که به جمع بازنشستگی مرکز پیوستند  قدردانی شد.