جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

بررسی راهکارهای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب در صدا و سیمای مرکز مهاباد - صفحه محتوایی اصلی

 

 

بررسی راهکارهای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب در صدا و سیمای مرکز مهاباد

بررسی راهکارهای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب در صدا و سیمای مرکز مهاباد


بیانیه گام دوم انقلاب

به منظور رسیدن به اهداف عالی رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله)، راهکارهای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب طی جلسه ای با حضور مدایران صدا و سیمای مرکز مهاباد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

قوی بنیه مدیر کل مرکز در نشست هم اندیشی و بررسی بیانیه گام دوم انقلاب گفت: هنرمندان مرکز به ویژه عوامل تولیدی باید بسیار هنرمندانه و خلاقانه به توصیه‌ها، رهنمودها و مطالبات رهبری در بیانیه گام دوم بپردازند و برای تحقق اهداف از همه ظرفیت های موجود استفاده نمایند.

قوی بنیه تصریح کرد: فراهم ساختن مشارکت فعال نخبگان در تبیین گفتمان و موضوعات آن در برنامه ها، حضور و ارتباط فعال و موثر با ستادهای مرتبط در داخل و بیرون مرکز، طراحی و تدوین  برنامه های سازنده، اعتلای فرهنگ اسلامی- ایرانی، تنویرافکار عمومی به سوی رهنمودهای رهبری، نگاه فرابخشی به بیانات رهبری و اقتصاد مقاومتی از موارد مهمی است که برای رسیدن به اهداف مورد نظر باید در تولید برنامه ها مورد توجه قرار گیرد.

مدیر کل مرکز تأکید کرد که مدیران واحدهای مرکز، همکاری کامل و شایسته ای با رئیس و دبیر ستاد بیانیه گام دوم انقلاب داشته باشند.

وی افزود: با اجرای بیانیه گام دوم انقلاب و رهنمودهای معظم له می توان به پیشرفت های بیشتری دست پیدا کرد و ضمن تداوم دستاوردها موانع پیشرفت و ترقی و توسعه را از سر راه برداشت.