سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز مهاباد برای اربعین - صفحه محتوایی اصلی

 

 

برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز مهاباد برای اربعین

برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز مهاباد برای اربعین


بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در نشست شورای مدیران ارشد مرکز با بزرگداشت ماه صفر و تسلیت اربعین شهادت حضرت امام حسین(ع) و یارانش از پیش بینی تهیه برنامه های مرکز در ابعین حسینی با ملاحظات کرونایی خبر داد.

مدیر کل مرکز گفت: ویژه برنامه «هه واری ئه وین» به مدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی شیدا چلبی از ساعت 11 الی 12  به صورت زنده از واحد صدای مرکز مهاباد تهیه و پخش می شود. همچنین در روز اربعین رادیو مهاباد با ویژه برنامه های ژوانگه ی عاشقان و سرچشمه حکمت با مخاطبان همراه خواهد بود و دو روز قبل از اربعین در برنامه های روتین صدا و سیمای مرکز به اربعین حسینی پرداخت می شود.

 

قوی بنیه افزود: در واحد سیمای مرکز ویژه برنامه «سفینه نجات » در 2 قسمت 45 دقیقه ای به تهیه کنندگی سلام ستوده از سیمای مرکز مهاباد روی آنتن می رود. همچنین مستند های زبان گویا، سوته دلان، شجاعت اسماعیل و سیمرغ خونین بال و فیلم سینمایی یاسین و چند نماهنگ و وله هم در روز اربعین از سیمای مرکز مهاباد پخش می شود. 

مدیر کل مرکز تصریح کرد بررسی شخصیت امام حسین (ع )در جهان اسلام، بررسی ابعاد قیام عاشورا، بخشهای کارشناسی، کارشناسان حوزه و دانشگاه، کلام بزرگان اهل سنت در مورد امام حسین (ع)، بسته های صوتی، ارتباط با سایر مراکز صدا و سیما در روز اربعین، مبارزه و صبر امام در برابر ظلم و باطل و پیروزی حق بر باطل از دیدگاه دین و قرآن، فرمایشات رهبرمعظم انقلاب (مد ظله) درمورد امام حسین (ع)، روز اربعین و درسهای آن برای نسل امروز از بخش های این برنامه ها و موضوعاتی است که مورد بحث و بررسی قرار می گیرند.              

قوی بنیه اظهار داشت: واحد خبر و باشگاه خبرنگاران جوان مرکز هم در این ایام تهیه گزارش های مناسبی را پیش بینی نموده است.

مدیر کل مرکز در ادامه افزود: فضای مجازی مرکز نیز فعالیت های خود را در روز اربعین در قالبهای پوستر4 مورد، اینفوگرافیگ 1مورد،فتوکلیپ 1مورد و استوری موشن 1 مورد در وب سایت مرکز و شبکه های اجتماعی بارگذاری خواهد کرد.