سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز مهاباد برای چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی اصلی

 

 

برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز مهاباد برای چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز مهاباد برای چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی


بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در سخنانی بر گرامیداشت هر چه بهتر چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد و در خصوص برنامه ریزی این مرکز برای ایام مبارک دهه فجر گفت: با توجه به سیاست ها و دستورالعمل های ابلاغی سازمان، در حوزه های تولیدی با تهیه و پخش برنامه های شاد، امیدبخش و بامحتوا، ایام ا... دهه فجر را گرامی می داریم.   

مدیر کل مرکز در رابطه با برنامه های سیمای مرکز اظهار داشت: ویژه برنامه «جیژنی سه رکه وتن» در ایام مبارک دهه فجر هر شب به مدت 90 دقیقه به صورت زنده و با حضور هنرمندان در استودیوی سیمای مرکز با مخاطبان همراه خواهد بود. «رومال» عنوان برنامه دیگری است که با تهیه گزارشهای متنوع اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و ... در ایام مبارک دهه فجر از سیمای مرکز مهاباد پخش می‌شود. پرداختن به مناسبتهای اسلامی و انقلابی از موضوعات این برنامه می باشد. بیان دستاوردها و خدمات نظام اسلامی و پوشش برنامه ها، مراسم و افتتاح  طرح ها و پروژه ها در ایام مبارک دهه فجر از بخش های ویژه این برنامه است.

«دیمانه» برنامه ای دیگر از سیمای مرکز مهاباد است که در 8 قسمت 40 دقیقه ای با حضور مدیران استانی و شهرستانی به صورت میزگرد با موضوع دستاوردهای نظام انقلاب اسلامی پخش می شود.  

وی افزود: در دیگر برنامه های سیمای مرکز از جمله خانواده، روژی نوی، باغچه ی گولان، کازیوه، کاتی موسیقا، روستا، ریحانه، گلستان، کاتی ورزش و...  به تناسب روزها به موضوع پیروزی انقلاب اسلامی پرداخته خواهد شد، همچنین سیمای مرکز مهاباد علاوه برآماده کردن نماهنگ های متعدد انقلابی و حماسی، فیلم های سینمایی، سریال و مستند نیز در این ایام پخش خواهد کرد.

قوی بنیه تصریح کرد: در حوزه صدای مرکز نیز از آغاز دهه مبارک فجر ویژه برنامه «جشن پیروزی» در 12 قسمت 90 دقیقه ای، تهیه مستند گزارشی خاطرات انقلاب و «روزشمار انقلاب» در برنامه سلاو روژباش تهیه و پخش می شود و علاوه بر تهیه چندین مورد آنونس رادیویی ویژه ایام دهه فجر در دیگر برنامه های صدا نیز از جمله: هه واری ژین، چیروک، باغچه ی گولان، خاووخیزان، ده نگی ئاوایی، درکوچه باغ جوانی، ئاسوی رون، گول ویژان، سلاو روژباش، گام دوم، رادیو سبقت، هزار توی زمان، سرچشمه حکمت و ... به فجر انقلاب اسلامی پرداخته می شود.

مدیر کل مرکز افزود: واحد اطلاعات و اخبار مرکز هم در این ایام ضمن تهیه گزارش های خبری در خصوص زنده کردن یاد و خاطره های ایام پیروزی انقلاب اسلامی و تهیه و پخش گفتگوی ویژه خبری با حضورکارشناسان، تهیه گزارش از خدمات دستگاههای اجرایی و روند پیشرفت و توسعه منطقه، انعکاس توانمندیها و خودکفایی استان در تولید برخی از محصولات و ... برنامه ها و مراسم دیگر ارگانها و ادارات را نیز در این ایام پوشش می دهد.

قوی بنیه در ادامه اظهار داشت:  فضای مجازی مرکز هم در این ایام با بارگذاری اینفوگرافی سخنان بزرگان در رابطه با انقلاب اسلامی، تقویم روز، عکس نوشته از دوران انقلاب در منطقه، سرودهای انقلابی، بسته های نمایشی، انعکاس اخبار دهه فجر ، تهیه استوری موشن، پوستر، فتو کلیپ و فتو کامنت با مخاطبان فضای مجازی همراه خواهد بود.