جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب اسلامی و ولایت فقیه و برپایی جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی اصلی

 

 

تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب اسلامی و ولایت فقیه و برپایی جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب اسلامی و ولایت فقیه و برپایی جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی


کارکنان بخش های مختلف صدا و سیمای مرکز مهاباد همگام  با روحانیون، مسئولین، دانشجویان، دانش آموزان و طبقات مختلف مردم این شهرستان با حضور آگاهانه در راهپیمایی 22 بهمن، یک بار دیگر به همه تهدیدات دشمنان و بدخواهان نظام پاسخ دادند.

کارکنان مرکز به همراه اقشار مختلف مردم با شرکت در راهپیمایی و سردادن شعار های کوبنده حمایت قاطع خود را از انقلاب اسلامی اعلام و با آرمانهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و شهدا تجدید میثاق و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند.     

صدا و سیمای مرکز مهاباد به منظور پوشش و انعکاس حضور حماسی مردم فهیم و بصیر شهرستان مهاباد در راهپیمایی روز 22 بهمن ویژه برنامه هایی را در رادیو و تلویزیون تهیه و پخش نمود. 

برنامه های « جشن انقلاب » در رادیو و « جیژنی سه رکه وتن » در سیمای مرکز مهاباد ویژه برنامه هایی بودند که از صبح روز 22 بهمن به صورت زنده از شبکه مهاباد پخش و تا پایان راهپیمایی، حماسه حضور مردم شهرستان مهاباد و شهرهای جنوب استان را منعکس کرد.    

در ویژه برنامه «جشن انقلاب» که به مدت 150 دقیقه از صدای مرکز تهیه و پخش شد به طور مستقیم با شبکه های سراسری رادیو جوان، ایران، فرهنگ، انقلاب، اقتصاد و رادیو ورزش) و مراکز استانها و فرمانداران، دهیاران و بخشداران شهرهای جنوب استان ارتباط زنده برقرار شد. 

واحد سیمای مرکز نیز با تهیه و پخش ویژه برنامه «جیژنی سه رکه وتن» 210 دقیقه برنامه به صورت زنده و 160 دقیقه ارتباط مستقیم با شبکه های سراسری (1،2،3، 5 ، شبکه های شما، سحر، قرآن و خبر) گوشه هایی از حضور آگاهانه مردم را به نمایش گذاشتند.

تلاشگران واحد خبر و باشگاه خبرنگاران جوان نیز چون همیشه با حضور چندین اکیپ خبری کوشیدند تا صحنه هایی از این حضور پرشکوه را ضبط و منعکس نمایند.

تولید بیش از 85 قطعه عکس از راهپیمایی 22 بهمن، تهیه 2 عدد پوستر، 4 مورد فتو کلیپ، مسابقه پویش 22 بهمن تماشایی، انعکاس 6 خبر راهپیمایی، تهیه 5 مورد موشن گرافیک و اهدای جایزه از فعالیت های فضای مجازی مرکز در روز 22 بهمن بود.