تقدیر از برگزیدگان صدا و سیمای مهاباد در جشنواره تولیدات مراکز

تقدیر از برگزیدگان صدا و سیمای مهاباد در جشنواره تولیدات مراکز


 در مراسمی از برگزیدگان و افتخارآفرینان بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی صدا و سیمای مراکز استانها و دو تن از هنرمندان پیشکسوت صدا و سیمای مهاباد در مراسمی تجلیل شد.  دراین مراسم مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد گفت: موفقیت در جشنواره ها تنها گوشه ای از تلاش های شبانه روزی کارکنان را در بخش های مختلف مرکز منعکس می کند.

  بهرام قوی بنیه همچنین اضافه کرد: در حال حاضر تهیه برنامه های پرمحتوا و کسب رضایت مخاطبان در اولویت کار تمامی هنرمندان مرکز قرار دارد.

  وی افزود نباید فقط ضعف ها را دید بلکه باید به داشته هایمان نیز ایمان داشته باشیم و از  ظرفیت ها و پتانسیلهای موجود به بهترین شیوه استفاده و آن را هنرمندانه ارائه نماییم.  قوی بنیه افزود: باید سعی کنیم تا این روند را حفظ کرده و با استفاده از تواناییها و داشته ها و همراه کردن مخاطبان شبکه مهاباد همچنان شاهد پویایی بوده و تأثیرپذیر و تأثیرگذار باشیم.  در این مراسم از دو هنرمند تلاشگر و پیشکسوت در عرصه فرهنگ و هنر آقایان رحیم نقده و ناصر بابائیان با اهدای لوح تقدیر شد.  

در پایان مدیر کل مرکز به سوالات همکاران پاسخ دادند.

گفتنی است در بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیو و تلویزیون مراکز استان ها که درشهریور ماه سال جاری در استان چهار محال و بختیاری برگزار شد، صدا و سیمای مرکز مهاباد توانست با کسب 5 جایزه برتر و 19 اثر کاندیدا برای دریافت جایزه در میان مراکز استانها خوش بدرخشد.