رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

تقدیر از هنرمندان برتر صدا و سیمای مرکز مهاباد در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر از هنرمندان برتر صدا و سیمای مرکز مهاباد در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز

تقدیر از هنرمندان برتر صدا و سیمای مرکز مهاباد

در مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان از افتخار آفرینان صدا و سیمای مرکز مهاباد در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها در مجتمع طلائیه این شهرستان قدردانی  شد.

در این مراسم سرهنگ رحیمی فرمانده قرارگاه امام سجاد (ع ) و سپاه در مهاباد با بیان اینکه در حال حاضر دشمن وحدت کشور ما را نشانه گرفته است گفت:  رسالت رسانه ملی و کار هنرمندان در شرایط کنونی حساس تر از قبل شده است.

وی افزود: در چند سال اخیر هنر مندان مهابادی همچون الگویی شایسته عمل کرده اند و با تهیه برنامه های پر محتوا همچون سپری در مقابل تهاجم فرهنگی غرب و استکبار عمل کرده اند.

دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار مهاباد هم در این مراسم با اشاره به فراهم کردن زمینه و امکانات برای هنرمندان گفت: هر ملتی که زمینه رشد و پرورش هنرمندان را فراهم کند در مسیر پیشرفت حرکت می کند چرا که این هنرمندان هستند که با آثارشان موجب جاودانه شدن نام یک ملت و یک کشور می شوند.                            

بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد هم با اشاره به اینکه مرکز مهاباد علی رغم کمبود امکانات، همواره در جشنواره ها درخشیده است گفت: بدون شک ایمان، تخصص و عشق به کار هنرمندان پرتلاش مهابادی موجب شده است تا این مرکز بتواند این افتخار بزرگ گروهی را کسب کند.

مدیر کل صداو سیمای مرکز مهاباد اضافه کرد این مرکز در این جشنواره با درخشش هنرمندانش بین سه مرکزی قرار گرفت که بیشترین تعداد جوایز را توانست کسب کند.

وی در سخنانی توانمندی و تعهّد همکاران هنرمند و پرتلاش مرکز مهاباد را برای ساخت آثار فاخر و ماندگار مطلوب بیان کرد و افزود: در مرکز مهاباد سعی بر این است با اهداف حفظ و اعتلای فرهنگ و هویت اسلامی – ایرانی و بهره گیری از استعدادها، توانمندیها و بهره گیری از افراد مستعد و خلاق و ارائه ایده های نو و خلاقانه برنامه هایی تاثیرگذار تهیه و پخش و تقدیم مخاطبان شود.

در ادامه مراسم امام جمعه شهرستان، معاون استاندار و فرماندار و نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اهدای لوح تقدیر به مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد ضمن تبریک کسب توفیقات از زحمات همکاران این مجموعه قدردانی کردند. 

  در این مراسم در کنار تجلیل از صاحبان چهارده اثر موفق به کسب دیپلم افتخار از کاندیداهای جشنواره که در رتبه های دوم و سوم قرار داشتند هم تجلیل شد.

در حاشیه این مراسم گروهی از هنرمندان حوزه موسیقی و طنز مرکز مهاباد هم با هنرنمایی لحظات شادی را برای خانواده های هنرمندان و حاظرین در مراسم فراهم کردند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


پربیننده ترین خبرها

برندگان برنامه کولکه زرینه در اسفند ماه 97

سه‌شنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

اسامی برندگان مسابقه برنامه نه و روزانه

سه‌شنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

صدای مهاباد صدای وحدت و همدلی

مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد به مناسبت 4 اردیبهشت روز رادیو با همکاران صدای مرکز دیدار و از آنان تقدیرکرد. بهرام قوی بنیه با گرامیداشت...پنج‌شنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

جدید ترین خبرها

ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز مهاباد در ایام محرم

بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد گفت: مرکز مهاباد در ایام محرم با ویژه برنامه های «هه واری ئه وین» و «نورالحسین» با سوگواران حسینی...سه‌شنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۸

تقدیر از هنرمندان برتر صدا و سیمای مرکز مهاباد در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز

در مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان از افتخار آفرینان صدا و سیمای مرکز مهاباد در بیست و دومین جشنواره تولیدات...پنج‌شنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۸

توفیقات صدا و سیمای مرکز مهاباد در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها

  صدا و سیمای مرکز مهاباد در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها با 89  اثر راه یافته به بخش داوری موفق به کسب 14 جایزه برتر شد. ...سه‌شنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۸

تقدیر از خبرنگاران صدا و سیمای مرکز مهاباد

معاون استاندار و فرماندار، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد به همراه مدیر کل مرکز به مناسبت روز خبرنگار...سه‌شنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها

بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره ها گفت: مهمترین وظیفه و اولویت کاری مرکز مهاباد تولید محتوا با...شنبه، ۵ مرداد ۱۳۹۸