جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

تمهیدات لازم برای رأی‌گیری در مناطق سخت‌گذر شهرستان مهاباد اندیشیده شده است. - داخلی انتخابات98

 

 

تمهیدات لازم برای رأی‌گیری در مناطق سخت‌گذر شهرستان مهاباد اندیشیده شده است.

تمهیدات لازم برای رأی‌گیری در مناطق سخت‌گذر شهرستان مهاباد اندیشیده شده است.


تمهیدات لازم برای رأی‌گیری در مناطق سخت‌گذر مهاباد

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز مهاباد؛ رئیس هیئت بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان مهاباد گفت: با توجه به اعلام اداره هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران در روزهای پایانی هفته، تمهیدات لازم برای رأی‌گیری در مناطق دوردست، کوهستانی و سخت‌گذر با تمرکز بر راههای روستایی در این شهرستان اندیشیده شده‌ است.تمهیدات لازم برای رأی‌گیری در مناطق سخت‌گذر مهاباد

خشایار صنعتی افزود: مناطقی که ممکن است مشکلاتی در امر اعزام عوامل اجرایی و صندوق ‌ها درآنها ایجاد شود، شامل آختاچی غربی،محوربرهان وخاتون‌ باغ، چوملان در بخش مرکزی و شیخان و آفان و مناطق دیگری از بخش خلیفان است که در همین راستا در تمام این مناطق ماشین آلات برفروبی شامل لودر، گریدر برف ‌خورو مایلر برای بازگشایی محورهای برفگیر مستقر شده است.

صنعتی،با بیان اینکه از هفت دستگاه خودرو سنگین بخش خصوصی نیز علاوه بر ماشین‌آلات شهرداری مهاباد دراین زمینه استفاده می‌شود،افزود: هماهنگی لازم با شرکت پخش فرآورده‌های نفتی هم برای تأمین به موقع سوخت مورد نیاز در راهدارخانه‌ها انجام شده‌است.

وی گفت: تیمهایی از هلال احمر و هیئت کوهنوردی این شهرستان نیز به حالت آماده ‌باش در راهدارخانه‌های این شهرستان استقرار خواهند یافت تا در صورت نیاز برای انتقال صندوق های اخذ رأی به مناطق سخت‌گذر از آنان استفاده شود.

صنعتی تصریح کرد: وضعیت و شرایط این شهرستان به مرکز استان نیز اعلام شده است تا در صورت نیاز از یک دستگاه بالگرد استفاده شود.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان مهاباد، با بیان اینکه درحال حاضر تمام ماشین‌آلات اداره راهداری مهاباد درحال تلاش برای بازگشایی محورهای روستایی در مناطق دورافتاده و سخت‌گذر هستند، گفت: برای انتقال عوامل اجرایی شعب و صندوق های اخذ رأی نیز ۱۹۵ دستگاه خودرو شامل، اتوبوس، مینی بوس، سواری و خودروهای دیفرانسیل‌دار تجهیز و در حالت آماده باش قرار دارند.

مهاباد دارای دو حوزه اصلی و فرعی انتخابات بوده که حوزه اصلی آن در مهاباد و حوزه فرعی در شهر خلیفان قرار دارد و ۱۲۰ شعبه اخذ رأی شامل ۵۹ شعبه شهری و ۶۱ شعبه روستایی برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تعیین شده ‌است.