جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

جیژنی سه رکه وتن - نمایش محتوای صدا

 

 

جیژنی سه رکه وتن

Loading the player...

این برنامه به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی،در طول دهه مبارک فجر از صدای مرکز مهاباد پخش می شود. روز 22 بهمن 57 نیز روز نجات ملت ایران از چنگال طاغوتیان زمان،روز آشکار شدن نعمت بزرگ الهی; یعنی،استقلال و آزادی بود.

یادآوری یوم الله 22 بهمن; یعنی، یادآوری رشادت ها و فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که «خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.»

یادآوری 22 بهمن; یعنی،یادآوری تجلی حکومت الله در روی زمین،روزی که برنده ترین سلاح معنوی; یعنی، ایمان، پیروزی آفرید. روزی که کلمه توحید در وحدت کلمه به دست آمد و در نتیجه اعتصام به «حبل الله » رژیم ستمشاهی دو هزار و پانصد ساله طاغوتیان به زباله دانی تاریخ سپرده شد و ثابت کرد آوای «الله اکبر» از رگبار «مسلسل » قوی تر و نیرومندتر است.

22 بهمن به ما آموخت که در مبارزه با دشمنان اسلام، فقط باید بر خدا تکیه داشت گرچه دست از سلاح تهی باشد. و وابستگی به شرق و غرب هر چند به سلاح های مدرن مجهز باشند، در برابر نیروی هماهنگ مردمی که با سلاح ایمان مبارزه می کنند، بی اثر است.

برنامه جیژنی سه رکه وتن از این بخش ها تشکیل شده است:

بیان خاطرات روزهای پر شکوه انقلاب،مرور دستاور دهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف در سال های پس از پیروزی انقلاب،مسابقه تلفنی با جوایز نفیس،پخش سرودها و ترانه های انقلابی و ...

این برنامه در طول دهه مبارک فجر همه روزه از ساعت 17:15 تا 19 پخش می شود.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده : شیدا چلبی

نویسنده :نشمیل اسماعیلی ، فاطمه موحد

گویندگان : نشمیل اسماعیلی ، کژال فرهادی ، خالد امامی

گزارشگر : شهرام ایراندوست

صدابرداران : امیر حسن زاده ، طاهر محمدی ، اسماعیل قادر پور