جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

حضور فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان (ع) نیروی زمینی سپاه در صدا و سیمای مرکز مهاباد - صفحه محتوایی اصلی

 

 

حضور فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان (ع) نیروی زمینی سپاه در صدا و سیمای مرکز مهاباد

حضور فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان (ع) نیروی زمینی سپاه در صدا و سیمای مرکز مهاباد


سردار مصطفی محمّدی فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در صدا و سیمای مرکز مهاباد و دیدار با مدیر کل این مرکز با اشاره به اهمیت و جایگاه شهدا در جامعه و لزوم زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، افزود: امروز به برکت ۸ سال دفاع مقدس، جمهوری اسلامی ایران در اوج قله های قدرت و اقتدار منطقه و جهان ایستاده است.

وی با بیان اینکه حکومت اسلامی ایران هیچگاه همسو با استکبار و غرب حرکت نکرده و نخواهد کرد، خاطرنشان کرد: بدون شک قدرت بی نظیر دفاعی ایران که با تکیه بر توان داخلی ایجاد شده است، عامل اصلی بازدارندگی در مقابل یاوه گویی های پوچ آمریکا و هم پیمانانش است. 

سردار محمدی در ادامه از صدا و سیما به عنوان  یک رسانه بسیار حساس و مهم در روشنگری افکار عمومی یاد کرد و گفت: صدا سیما تکیه گاهی برای گسترش آرمانهای انقلاب اسلامی، ترویج آموزه های دینی و بیان مسائل اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، علمی و هنری منطقه است.

وی افزود مهمترین ابزار مبارزه در دنیای امروز، تبلیغات رسانه ای است و دشمنان اسلام و ایران از این راه می خواهند به نظام مقدس جمهوری  اسلامی خدشه وارد نمایند اما با آگاهی و بصیرت مردم و با تدابیر مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) و هنرنمایی خلاقانه پرسنل صدا و سیما به عنوان طلایه داران جبهه فرهنگی همه هجمه های دشمنان نقش برآب خواهد شد.

بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد هم در سخنانی گفت: صدا و سیمای مرکز مهاباد با پخش برنامه های مختلف در چند سال اخیر ضمن کسب رضایتمندی هشتاد و شش درصدی مخاطبان توانسته بر تعداد مخاطبانش اضافه کند و با توجه به تبلیغات شبکه های معاند و ضد انقلاب، شبکه مهاباد توانسته به شیوه های مختلف اهداف شوم آنها را بدون نتیجه و خنثی نماید.

 در ادامه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شیوه های مختلف حامی برنامه های صدا و سیما است افزود: در حال حاضر مرکز مهاباد ظرفیت های منطقه در بخش های مختلف تولیدی و گردشگری را در قالب برنامه های متنوع و بسته به نیاز مخاطبان به تصویر می کشد.