جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

حضور مدیر کل زیرساخت فناوری فضای مجازی در مرکز مهاباد - صفحه محتوایی اصلی

 

 

حضور مدیر کل زیرساخت فناوری فضای مجازی در مرکز مهاباد

حضور مدیر کل زیرساخت فناوری فضای مجازی در مرکز مهاباد


مهندس همتی مدیر کل زیرساخت فناوری فضای مجازی به همراه مهندس شاطرپور مدیریت توسعه و نگهداری مرکز داده با حضور در مرکز مهاباد با مدیر کل و همکاران حوزه فنی مرکز دیدار کردند.

مهندس همتی در این دیدار از تولید و فنی به عنوان دو بال برای رسیدن به اهداف مورد نظر در سازمان یاد کرد و افزود مرکز مهاباد در حوزه فنی تا کنون موفق عمل کرده و در هفدهمین اجلاس فناوری رسانه به عنوان برگزیده انتخاب و معرفی شده است.

وی ضمن بازدید از استودیوهای مرکز و استودیوی فضای مجازی گفت: سعی می نماییم با همکاری و هم اندیشی مسئولان حوزه فنی و مدیر کل مرکز مشکلات و موارد لازم در این حوزه را بررسی و رفع نماییم.

مهندس همتی در ادامه این دیدار ضمن قدردانی از زحمات، هدایت و نظارت مدیر کل با اهدای لوح تقدیر از مهندس فریدی مدیر حوزه فنی مرکز مهاباد قدردانی کرد.

بهرام قوی بنیه مدیر کل مرکز نیز در سخنانی با ارائه گزارشی مبسوط از عملکرد و توفیقات مرکز گفت: مرکز مهاباد با توکل به خدا و تلاش خالصانه همکاران نه تنها در حوزه فنی بلکه در تمامی حوزه ها خوشبختانه موفق عمل کرده است و در جشنواره های مختلف خوش درخشیده است و باید گفت که این توفیقات حاصل تلاش همه همکاران در مجموعه است.