حضور نماینده مردم استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری در صدا و سیمای مرکز مهاباد

   آیت ا... دیرباز نماینده مردم استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری با مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد دیدار و گفتگو کرد.

آیت ا... دیرباز در این دیدار ضمن تقدیر از عملکرد مرکز مهاباد نقش این مرکز را در تبیین منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی) و ایجاد وحدت و آرامش در منطقه و فراهم نمودن            فرصت مناسب برای حضور مردم شریف منطقه در عرصه های مختلف انقلابی و پیشبرد اهداف و  آرمان های انقلاب اسلامی بسیار مهم و حساس دانست.

  نماینده مردم استان آ.غ در مجلس خبرگان رهبری افزود کارکنان صدا و سیما سربازان خط مقدم جبهه فرهنگی و مقابله با جنگ نرم دشمن هستند بنابراین رسالت و وظیفه مهم و خطیری بر عهده این مجموعه است. 

  بهرام قوی بنیه مدیرکل صدا و سیمای مرکز مهاباد نیز با ارائه گزارشی از                             تلاش ها و موفقیت های مرکز مهاباد گفت: شبکه مهاباد با تاسی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) رسالت خدمت رسانی به مردم و کمک به مسولان برای توسعه منطقه را از  اولویت های کاری خود تعیین کرده است.

  وی افزود: یکی دیگر از رویکردهای شبکه مهاباد شناخت ظرفیتها و توانمندیها و معرفی این توانمندیها در جهت توسعه منطقه است.  

مدیر کل مرکز مهاباد مقابله با ترفندهای دشمنان در حوزه جنگ نرم را از جمله رسالتهای رسانه ملی و مراکز استانها خواند و تصریح کرد: صدا و سیما تلاش می نماید با روشنگری، آگاهی بخشی و تنویر افکار عمومی ترفندها و توطئه های دشمنان را در همه عرصه ها نقش بر آب نماید.

   آیت ا... دیرباز در ادامه در برنامه های «دیمانه» سیما و ویژه برنامه نیمه شعبان صدای مرکز شرکت کردند.