سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مهاباد در جشنواره تالاب‌ها شایسته تقدیر شد - صفحه محتوایی اصلی

 

 

خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مهاباد در جشنواره تالاب‌ها شایسته تقدیر شد

خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مهاباد در جشنواره تالاب‌ها شایسته تقدیر شد


"سپیده خشمن" خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مهاباد در نخستین جشنواره کشوری آثار خبری در حوزه تالاب، با محوریت فیلم و گزارش، شایسته تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد، در آیین اختتامیه نخستین جشنواره کشوری آثار خبری در حوزه تالاب که در فضای مجازی محیط "اسکای روم" برگزار شد، "سپیده خشمن" خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مهاباد با محوریت آثار فیلم و گزارش شایسته تقدیر شد.

علی ارواحی مدیر ملی طرح حفاظت از تالاب‌های ایران و دبیر اجرایی این جشنواره در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه گفت: جشنواره آثار خبری در حوزه تالاب با هدف گسترش آگهی عمومی و افزایش سواد رسانه‌ای شهروندان برگزار شد.

ارواحی ضمن تأکید بر اهمیت موضوع تالاب‌ها و نیاز روزافزون به گسترش آگاهی عمومی و افزایش سواد رسانه‌ای شهروندان به ویژه فعالان حوزه آب و تالاب افزود: این رویداد در سه بخش خبر و گزارش، عکس و اینفوگرافیک و فیلم و موشن گرافیک برگزار شد.

در این جشنواره خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای ۱۵ استان کشور در مجموع ۳۹۲ اثر شامل ۱۴۰ عکس، ۴۷ فیلم و ۲۰۵ اثر مکتوب (خبر و گزارش) را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کرده بودند که هیات داوران از بین این آثار، برترین‌های هر بخش را انتخاب کردند.

نخستین جشنواره آثار خبری در حوزه تالاب توسط طرح حفاظت از تالاب‌های ایران با همکاری دفتر روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط و مدیر خانه آب ایران برگزار شد.

سپیده خشمن خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای مرکز مهاباد در آبان ماه سال جاری نیز موفق به کسب رتبه نخست و دریافت جایزه، لوح و تندیس بخش گزارش خبری در جشنواره رسانه و عدالت شده بود.