دیدار مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد با فرمانده قرارگاه امام سجاد(ع) و سپاه مهاباد

  مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد به همراه مدیران ارشد این مرکز با فرمانده قرارگاه امام سجاد (ع) و سپاه پاسداران شهرستان مهاباد دیدار کرد.

  بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در این دیدار به نقش بی بدیل سپاه پاسداران و         صدا و سیما در برهه های مختلف اشاره کرد و بیان داشت:  رسانه ملی، سپاه و دیگر نیروهای مردمی و انقلابی همه باهم با اتحاد و همبستگی در خنثی کردن توطئه های دشمنان و استکبار جهانی همیشه نقش تأثیرگذار و تعیین کننده ای داشته اند.

  مدیر کل مرکز مهاباد در ادامه با ارائه گزارشی از فعالیت ها و توفیقات صدا و سیمای مرکز مهاباد از   برنامه ریزیهای این مرکز به ویژه در مناسبت های خاص اشاره کرد و به بیان توانمندیها و ظرفیت های فرهنگی و هنری منطقه پرداخت.

  وی همچنین از همراهی و همکاری ادارات و نهادها به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که همراه همیشگی صدا و سیما بودند تشکر و قدردانی نمود.

   سرهنگ رحیمی فرمانده قرارگاه امام سجاد (ع) و سپاه مهاباد نیز در این دیدار از صدا و سیما به عنوان  یک رسانه بسیار حساس و مهم یاد کرد و گفت: صدا سیما تکیه گاهی برای گسترش آرمانهای انقلاب اسلامی، ترویج آموزه های دینی و بیان مسائل اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، علمی و هنری منطقه است.

   وی افزود مهمترین ابزار مبارزه در دنیای امروز تبلیغات رسانه ای است و دشمنان اسلام و ایران از این راه می خواهند به نظام مقدس جمهوری  اسلامی خدشه وارد نمایند اما با آگاهی و بصیرت مردم و با تدابیر مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) همه هجمه های آنان نقش برآب خواهد شد.