سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

رافه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

رافه

Loading the player...

رافه برنامه ای فرهنگی و اجتماعی است که با هدف آشنا نمودن والدین با اصول صحیح تربیت کودکان و نوجوانان به سفارش شبکه جهانی سحر در سیمای مرکز مهاباد تولید می شود.

تربیت از ابتدایی‏ ترین و اساسی‏ ترین نیازهای زندگی بشری است. انسان تنها در پرتو تربیت صحیح است که به‏ عنوان موجودی هدفمند و اندیشه ورز به اهداف و آرمانهای خود دست پیدا کرده و قلّه رفیع سعادتِ مطلوب خویش را فتح می ‏نماید. شناخت راه های صحیح تربیت مطلوب فرزندان و نحوه تعامل والدین با کودکان و نوجوانان از موضوعاتی است که به ویژه در سال های اخیر تاکید بیشتری بر روی آن صورت می گیرد.

برنامه رافه با هدف آشنانا نمودن والدین با این اصول و روش ها و طرح متقابل نیازها و انتظارات اعضای خانواده از یکدیگر تولید می شود. در این برنامه با دعوت از والدین و کودکان و نوجوانان به صورت همزمان برای حضوردر استودیوی ضبط برنامه، مباحث مختلف در حضورکارشناسان به بحث و گفتگو گذاشته می شود.

آشنایی با اصل آموزش پذيري و تربيت پذيري، الزامات و بایسته های تربیت دینی، روش های ایجاد و تقویت اعتماد به نفس در فرزندان، شیوه های مقابله با خطاهای احتمالی فرزندان و ... از جمله مباحثی است که در این برنامه مطرح می شود.

سال تولید: 93

تهیه کننده : اسماعیل خضری

کارگردان :بهمن مخودی

مجری : کژال فرهادی

تصویر برداران : کاوه دباغچی مکری ، دیاکو صائمی

صدابردار : یوسف سواره

دستیاران صدا و تصویر : خالد آب خضر ، ابوبکر مام کریمی

تدوین : پرشنگ بشیری  

گزارشگر : سرور حسن نژاد

طراح صحنه : فاطمه شریعت ناصریجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام به همه ی کارکنان صداوسیمای مرکز مهاباد اگه... آریان قربانی زاده ۱۳۹۴/۰۱/۲۹ ۱۵:۱۹

آریان قربانی زاده
سلام به همه ی کارکنان صداوسیمای مرکز مهاباد
اگه میشه برنامه ی رافه را همه روزه پخش کنید تا والدین از این برنامه ی آموزشی را بیشتر ببینند.اگر هم میشود کارشناس این برنامه را هم عوض کنید.
ممنون
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۱/۲۹ ۱۵:۱۹