رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

راه‌اندازی شرکت چندمنظوره سرمایه‌گذاری زنان در آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

راه‌اندازی شرکت چندمنظوره سرمایه‌گذاری زنان در آذربایجان غربی

.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: امسال شرکت چندمنظوره سرمایه‌گذاری زنان در استان راه‌اندازی می‌‌شود.

شهلا تاجفر اظهار کرد: شرکت چندمنظوره سرمایه‌گذاری زنان در آذربایجان غربی با همکاری نزدیک فعالان بخش خصوصی و همچنین به همت بانوان توانمند استان  امسال راه‌اندازی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برای راه‌اندازی این شرکت تامین 51 درصد سرمایه موردنیاز بر عهده تلاش‌گران بخش خصوصی خواهد بود و همچنین 49 درصد سرمایه مورد نیاز را بانوان تامین خواهند کرد، افزود: برای نتیجه‌بخش بودن این طرح بانوان باید مشارکت کنند.

وی با اشاره به اینکه شرکت سرمایه‌گذاری مذکور با در نظر گرفتن ظرفیت‌های گوناگون مناطق مختلف آذربایجان غربی و با همکاری مستقیم بانوان به مرحله عملیاتی خواهد رسید، گفت: در این زمینه برنامه‌ریزی دقیق و منسجمی صورت خواهد پذیرفت.

این فعال جامعه زنان به اجرای طرح‌های کاربردی در راستای جذب و به‌کارگیری سرمایه‌های کوچک خواهران اشاره و تصریح کرد: طبق گفته این قشر، بانوان سرمایه‌های کوچک و بلااستفاده در اختیار دارند، که برای به جریان انداختن آن راغب هستند.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی تلاش جهت خارج کردن سرمایه بانوان از حالت رکود و بهره‌برداری از منابع مالی آنها را مورد اشاره قرار داد و گفت: به دنبال توانمندسازی بانوان و ایجاد درآمد پایدار برای این قشر جامعه هستیم.

تاجفر به راه‌اندازی بازارچه مشاغل خانگی ویژه بانوان در ارومیه اشاره کرد و ادامه داد: غرفه‌‌های این بازارچه جهت عرضه محصولات و تولیدات در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد، تا از این رهگذر برای تامین معیشت خود و خانواده‌شان گامی برداشته باشند.

وی ضرورت نهادینه‌سازی تفکر اقتصاد مقاومتی در لایه‌های مختلف جامعه و اجرای راهبردهای آن را مورد اشاره قرار داد و گفت: مقام معظم رهبری در رهنمودهایی روشنگرانه سرفصل اقتصاد مقاومتی را برای مسئولان و دست‌اندرکاران گشوده‌اند.

تاجفر بانوان را در راستای تحقق یافتن سیاست‌های ابلاغی توسط مقام معظم رهبری ایفاگر نقش اساسی دانست و افزود: بنابراین بانوان باید در این سمت و سو به ایفای نقش پرداخته و نقش تربیتی خود را برای فرزندان‌شان و به طور کلی نسل آینده به بهترین شکل ایفا کنند.

منبع:فارس

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


پربیننده ترین خبرها

اسامی برندگان مسابقه برنامه نه و روزانه

سه‌شنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

تولید سریال «نشانی» در صدا و سیمای مرکز مهاباد

«نشانی» عنوان مجموعه ای تلویزیونی است که در13 قسمت 45 دقیقه ای به تهیه کنندگی هژار نورانی و عبدالقادر طه زاده و کارگردانی هژار نورانی در سیمای...چهارشنبه، ۷ آذر ۱۳۹۷

روانگه

در این برنامه سعی شده است تا به موضوعات اجتماعی،اقتصادی،سیاسی،روانشناسی و خانواده پرداخت شود.شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

جدید ترین خبرها

درخشش همکار صدا و سیمای مرکز مهاباد در دومین جشنواره ملی پویا نمایی

  کامران یوسفی همکار سیمای مرکز مهاباد در دومین جشنواره ملی پویا نمایی در بخش فیلمنامه عروسکی با اثر «قصه های جنگل بلوط» دیپلم افتخار و جایزه...چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

درخشش همکاران سیمای مرکز مهاباد

  بر اساس ارزیابی های سیمای مراکز استانها همکاران سیمای مرکز مهاباد در سه ماهه اول امسال (1398) در سه برنامه، موفق به کسب رتبه های برتر شدند....یک‌شنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۸

اجرای طرح کنترل فشار خون در صدا و سیمای مرکز مهاباد

  به همت روابط عمومی مرکز و شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد همکاران صدا و سیمای مرکز مهاباد در طرح ملی بسیج کنترل فشار خون شرکت کردند....یک‌شنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۸

بازدید از غار آبی سهولان توسط همکاران صدا و سیمای مرکز مهاباد

  به همت بسیج و روابط عمومی مرکز اردوی یک روزه تفریحی سیاحتی برای همکاران مرکز مهاباد برگزار شد.   در این اردو بیش از50 نفر از همکاران...یک‌شنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۸

روانگه

در این برنامه سعی شده است تا به موضوعات اجتماعی،اقتصادی،سیاسی،روانشناسی و خانواده پرداخت شود.شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸