سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۷ دی ۱۴۰۰

رسانه ملی ظرفیتی در حل مسائل و مشکلات مردمی - نمایش محتوای خبر

 

 

رسانه ملی ظرفیتی در حل مسائل و مشکلات مردمی

رسانه ملی ظرفیتی در حل مسائل و مشکلات مردمی


قدرت رسانه ملی در حل مسائل و مشکلات مردمی، موضوعی که در نشستی در صدا و سیمای مرکز مهاباد مطرح و بر تعامل بیشتر دستگاههای اجرایی و رسانه ملی تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز مهاباد، ماموستا امامی امام جمعه مهاباد در این نشست، رسانه ملی را پیشرو در ترویج روحیه ایثار و خودباوری و مدیریت بحران عنوان کرد و گفت: اصحاب رسانه مجاهدانی هستند که درخط مقدم خالصانه و با هدف رضای خدا خدمت می‌کنند و در این میان، درخشش صداوسیمای مرکز مهاباد در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی و تولید برنامه‌های فاخر، قابل تقدیر و ستودنی است.

خدرلو معاون استاندار و فرماندار مهاباد هم با قدردانی از رویکرد نقادانه صداوسیما و پیگیری‌های مستمر مطالبات و مشکلات مردم گفت: برنامه‌سازان هنرمند رسانه ملی در کمک به توسعه همه جانبه شهرستان نقش چشمگیری ایفا می‌کنند و مسئولان هم، باید خود را در برابر مردم پاسخگو و متعهد بدانند.

سرهنگ نقشی فرمانده قرارگاه امام سجاد(ع) و سپاه مهاباد هم گفت: تلاشگران عرصه رسانه پا به پای جهادگران در مناطق کمتر برخوردار حضور دارند و انتظار می‌رود این اقدامات جهادی با تعامل هرچه بیشتر رسانه ملی و بسیج، گسترش یابد.

قوی بنیه مدیرکل صدا و سیمای مرکز مهاباد هم، تلاش مستمر برای پیگیری و رفع مشکلات مردم و معرفی شخصیت‌های مهم و توسعه فرهنگ اقوام را در برنامه‌های مختلف بویژه فضای مجازی، از اولویت‌های کاری رسانه‌ی ملی عنوان کرد و گفت: هنرمندان خوش‌فکر در این مرکز با کمترین امکانات و بالاترین انگیزه، در مسیر امیدآفرینی، تداوم عزت و اقتدار کشور و کم کردن مشکلات مردم تلاش می‌کنند.

در پایان این نشست، از عوامل تهیه و تولید اپلیکیشن هه‌ژارانه از تولیدات فضای مجازی صداوسیمای مرکز مهاباد با اهدای لوح قدردانی شد.


 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


پربیننده ترین خبرها

تهیه و پخش بیش از 4500 دقیقه برنامه در خصوص مقابله با بیماری کرونا در صدا و سیمای مرکز مهاباد در آغاز سال 1400

مرکز مهاباد به منظور آگاهی بخشی و اطلاع رسانی برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا از اول فروردین ماه 1400 تا دهم اردیبهشت ماه همین سال در بخش...دوشنبه، ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

عید نوروز 1400 در شبکه مهاباد

صدا و سیمای مرکز مهاباد در نوروز 1400 با اجرای ویژه برنامه های جذاب و مفرح با مخاطبان همراه خواهد بود. بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز...پنج‌شنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۹