روز پیروزی

این برنامه به مناسبت گرامیداشت یوم الله 22 بهمن و نیز انعکاس راهپیمایی مردم شریف شهرستان مهاباد از ساعت 9 صبح روز چهار شنبه 22 بهمن ماه از صدای مرکز مهاباد پخش می شود.

22 بهمن یادآور ایثار و اعتقاد راستین حقیقت جویانی است که از جان و مال خویش گذشتند و در مقابل جور و ستم طاغوتی و دولت های استکباری جهان ایستادند و با اراده ای آهنین توانستند نظام دست نشانده پهلوی را به زانو در آورند و پرچم استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به رهبری امام خمینی(ره) در کشور به اهتزاز درآورند. این برنامه به منظور گرامیداشت یاد و خاطره ی این روز عزیز و نیز پوشش حضور حماسی مردم فهیم شهرستان در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه از صدای جمهوری اسلامی ایران مرکز مهاباد  پخش می شود.

گفتگو با شرکت کنندگان در راهپیمایی و بیان دیدگاهها و نظرات آنان در خصوص این روز بزرگ، پخش اعلامیه های نهادها و دستگاه های دولتی و شخصیت های فرهنگی - سیاسی منطقه در دعوت از مردم برای حضور پر شورتر در راهپیمایی ،پخش سرود های انقلابی و حماسی و ... از بخش های مختلف این برنامه است.

مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن امسال،بدین شرح است:

مسیر راهپیمایی برادران از میدان شهدا آغاز و بعد از پیمودن خیابان صلاح الدین ایوبی غربی ،چهار راه آزادی و خیابان جمهوری اسلامی به محل تجمع در میدان شهرداری ختم شود.مسیر راهپیمایی خواهران نیز از میدان فرمانداری آغاز و با پیمودن خیابان صلاح ایوبی غربی ،چهار راه آزادی و خیابان جمهوری اسلامی به محل تجمع در میدان شهرداری ادامه می یاید.یادآور می شود: راهپیمایی 22 بهمن امسال ساعت 10:30دقیقه آغاز می شود.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : شیدا چلبی

نویسنده :نشمیل اسماعیلی ، فاطمه موحد

گویندگان : نشمیل اسماعیلی ، کژال فرهادی ، خالد امامی

گزارشگر : شهرام ایراندوست

صدابرداران : امیر حسن زاده ، طاهر محمدی ، اسماعیل قادر پور

 

 

تاریخ تولید: 1393/11/21