جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

سلاو روژ باش - نمایش محتوای صدا

 

 

سلاو روژ باش

Loading the player...

برنامه سلاو روژ باش هر روز از ساعت ۷:۱۰ الی ۸ صبح از رادیو مهاباد تقدیم شنوندگان محترم میگردد. هدف این برنامه ، ایجاد نشاط صبحگاهی و آماده سازی مخاطبان برای شروع یک روز کاری است.

این برنامه یکی از برنامه های قدیمی صدا و از پرشنونده ترین برنامه های رادیو مهاباد است. در این برنامه در کنار تلاش برای ایجاد فضایی شاداب و پرنشاط برای مخاطبان در ساعات آغازین روز،موضوعات و مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی نیز مطرح می شود.

پخش تماس های تلفنی مخاطبان که در آن به طرح مشکلات و مسائل شهری می پردازند و پاسخ گویی کوتاه مسئولان به این مشکلات نیز از بخش های پر مخاطب این برنامه است.

از دیگر بخش های این برنامه می توان به «گزارش های مردمی» ، «هسیاری» ، « هواشناسی»  ، «اخبار کوتاه روز» و «پخش سرود های باکلام کردی و فارسی » اشاره کرد.

تشویق و ترغیب مخاطبان به رعایت نظم قانون و هنجار های اجتماعی ، ارتقاء سطح خیر خواهی عمومی و مشارکت جمعی در انجام فعالیت های اجتماعی، کمک به ارتقاء دانش عمومی در زمینه ارتقاء بهداشت عمومی و حفظ سلامت و تندرستی احاد جامعه و تعمیق بینش عمومی درامور فرهنگی جامعه از محور های اصلی موضوعی در تولید این برنامه است.

تاریخ تولید: 1396

تهيه كننده : عطااله سراجی مکری

دستیار تهيه : شادی رسولی

گزارشگر: هیوا ابراهیمی

گويندگان : قاسم آزیز - سلام ستوده  - نشمیل اسمعیلی

نویسندگان :  روناک کریمی - روزبه  حسینی - نشمیل معروف پور -  پوران رسول بهی

ویراستار رحمان شکور

ارتباطات : پوران رسول بهی

ضبط کارشناس : سحر مهربانی