جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

شنه ی ره حمه ت - نمایش محتوای صدا

 

 

شنه ی ره حمه ت

Loading the player...

نسیم رحمت (شنه ی ره حمه ت) عنوان ویژه برنامه سحری ماه مبارک رمضان است که به مدت60 دقیقه از صدای مرکزمهاباد تهیه و پخش می شود.

 مضان به جهت نزول قرآن كريم در آن و ويژگى هاى منحصرى كه دارد در ميان ماه هاى سال قمرى برترين است .  قرآن كريم مى فرمايد: «ماه رمضان ماهى است كه قرآن براى هدايت انسان ها در آن نازل شده است.»  
پيامبر گرامى(صلى الله عليه وآله) درباره ماه رمضان مى فرمايد: «اى مردم! ماه خدا با بركت و رحمت و مغفرت به شما روى آورد، ماهى كه نزد خدا از همه ماه ها برتر و روزهايش بر همه روزها و شب هايش بر همه شب ها و ساعاتش بر همه ساعات برتر است، ماهى است كه شما در آن به ميهمانى خدا دعوت شده و مورد لطف او قرار گرفته ايد، نفس هاى شما در آن تسبيح و خوابتان در آن عبادات، عملتان در آن مقبول و دعايتان در آن مستجاب است.... بهترين ساعاتى است كه خداوند به بندگانش نظر رحمت مى كند... .

صدای مرکز مهاباد  نیز برای همراهی با مخاطبان در ساعات ارزشمند این ماه مبارک ویژه برنامه ای را با نام  نسیم رحمت (شنه ی ره حمه ت) تدارک دیده است . بخش های مختلف این برنامه عبارتنداز :

 تلاوت قرآن، مباحث کارشناسی معارفی و پزشکی، مناجات، روایات قرآنی و احادیث، سرگذشت عارفان وسالکان، پخش اشعار عرفانی، معرفی آداب و رسوم ویژه ماه مبارک رمضان و...

 

علاقمندان  به برنامه های معرفی صدا می توانند همه روزه از ساعت ... تا .... شنونده این برنامه باشند. 

 

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده :  رزگار پایمرد

گوینده : سالار مام قادری

گوینده میان برنامه:  کژال فرهادی  - سعادت مرتضوی  

گوینده میان برنامه  : سعادت مرتضوی

صدابردار : شادی رسولی  

نویسنده : روناک کرمی