جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

عملکرد صدا و سیمای مرکز مهاباد در مقابله با بیماری کرونا (تهیه و پخش بیش از 28 هزار دقیقه برنامه) - صفحه محتوایی اصلی

 

 

عملکرد صدا و سیمای مرکز مهاباد در مقابله با بیماری کرونا (تهیه و پخش بیش از 28 هزار دقیقه برنامه)

عملکرد صدا و سیمای مرکز مهاباد در مقابله با بیماری کرونا (تهیه و پخش بیش از 28 هزار دقیقه برنامه)


صدا و سیمای مرکز مهاباد در بخش های مختلف سیما، صدا، خبر، فضای مجازی و باشگاه خبرنگاران جوان به منظور آگاهی بخشی و اطلاع رسانی برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا از اوایل اسفندماه تا پایان فروردین ماه اقدام به تهیه و پخش برنامه های متنوع نموده است.

واحد سیما

واحد سیمای مرکز مهاباد بیش از 7 هزار دقیقه در برنامه های مختلف شه وباش، خانواده، کازیوه، روژی نوی، دیمانه، رومال، شنه ی هه ینی، به خته وه ری، به ره و سلامتی، باغچه ی گولان، کاتی موسیقا، بهارانه، ریحانه و نوجوان به آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در خصوص بیماری کرونا پرداخته است.

واحد صدا

واحد صدای مرکز مهاباد  با تهیه 50 قسمت ویژه برنامه با عنوان بهداشت و سلامتی، 15 قسمت برنامه صبحگاهی، 9 قسمت برنامه خانواده، 15 قسمت برنامه جوان با عنوان در کوچه باغ جوانی، 26 برنامه عصرگاهی، 40 برنامه ده نگی ئاوایی، 3 برنامه به صورت میزگرد، 15 برنامه ویژه کودک و نوجوان، 30 برنامه معارفی، 16 برنامه نوروزانه، 15 برنامه 180 دقیقه ای با عنوان هه وارگه ی هاودلی که در مجموع با تهیه و پخش 16هزار دقیقه برنامه به موضوع بیماری کرونا پرداخت کرده است.

نحوه پیش گیری و مقابله با ویروس کرونا، توصیه های پزشکان، میزگرد با حضور کارشناسان، بهداشتی- پزشکی، جامعه شناسی، روانشناسی، معارفی و ...، انعکاس فعالیت و عملکرد دستگاههای مختلف شهرستان در مقابله با بیماری کرونا، مصاحبه با خیرین و افراد فعال در امر کمک رسانی در بحران کرونا با عنوان موج همدلی، رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، در خانه ماندن، تهیه گزارش از بهبودیافتگان، گفتگو با مدافعان سلامت، انعکاس ضد عفونی کردن مناطق مختلف شهر و روستاها، ورزش در خانه و ... از جمله موضوعاتی است که در برنامه های صدا و سیمای مرکز مهاباد  به آنها پرداخت شده و مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

واحد خبر و باشگاه خبرنگاران جوان

همچنین واحد اطلاعات و اخبار مرکز و باشگاه خبرنگاران جوان هم در بخش های مختلف خبری، بیش از 5000 دقیقه در قالب 2580 گزارش به صورت مکتوب، تلویزیونی، رادیویی و گفتگوی ویژه خبری با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در رابطه با بیماری کرونا تهیه و پخش کرده است.

واحد فضای مجازی

فضای مجازی مرکز نیز آیتم های ویژه ای را در این ایام به صورت موشن گرافی(5 مورد)، پوستر (40 مورد) اینفوگرافیک(30 مورد)، خبر (250 مورد) پادکست رادیویی(20 مورد) در وب سایت و کانال های اجتماعی مرکز تهیه و بارگزاری کرده است.