جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

فیلم‌های انیمیشن - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

فیلم‌های انیمیشن

فیلمهای انیمیشن یکی از جذاب‌ترینت ساختارهای تلویزیونی است که علاقمندان و طرفداران زیادی بویژه در میان مخاطب کودک و نوجوان دارد .

سیمای مرکز مهاباد باهدف تأمین نیازمخاطبان خود به فیلمهای انیمیشن ، روزهای جمعه هرهفته فیلمهای جذاب انیمیشن را از ساعت 17 بمدت یک ساعت از این شبکه پخش می‌نماید.

انیمیشن « شهر گربه ها » به کارگردانی بلا ترنوفسکی وتهیه کنندگی گابور موروی و رومان کانز

در انیمیشن «شهر گربه ها» محصول سال 1986 مجارستان، کانادا و آلمان غربی می بینیم :

موش‌ها با استفاده از علم خود یک سگ آهنی بزرگ اختراع می کنند که می تواند گربه ها را اهلی کند. اما هنوز در گوشه‌ای از جنگل های آفریقا تعدادی گربه وجود دارد که رام نشده اند و به شهر وارد می شوند. انیمیشن «ماداگاسکار» به کارگردانی اریک دارنل، تام مک گراث وتهیه کنندگی میرله سوریا «ماداگاسکار » محصول سال 2005 آمریکا داستان حیواناتی است که در باغ وحش شهر نیویورک زندگی می‌کنند که ۴ دوست ( شیر ، گوره خر ، زرافه و یک کرگدن باردار ) می باشند. با گم شدن یکی از آن ها بقیه به دنبال او اسیر شده و داخل قفس به آفریقا برگردانده می شوند و در همین حین یک اتفاق در دریا آن ها را به سمت سواحل ماداگاسکار می کشاند. آن ها با ورود به دنیای وحش با یک بومی ماداگاسکاری که نوعی میمون است آشنا می شوند. سرانجام قهرمان داستان ما با واقعیت های مقدر شده طبیعت مواجه می شود و ...