جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

مهاباد پاکیزه‌ترین دوره انتخاباتی را تجربه کرد - داخلی انتخابات98

 

 

مهاباد پاکیزه‌ترین دوره انتخاباتی را تجربه کرد

مهاباد پاکیزه‌ترین دوره انتخاباتی را تجربه کرد


فضای شهرمهاباد پاکیزه‌ترین فضا در انتخابات این دوره

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز مهاباد؛ شهردار مهاباد گفت: طی یک هفته تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهر، تنها در موارد بسیار محدودی تبلیغات نامزدها درمناطق متفرقه نصب شده بود و این شهر پاکیزه‌ترین ادوار انتخابات خود را تجربه کرد.

کامران فاتح افزود: ۵۲ مکان در این شهر برای تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جانمایی و تعیین شده بود و نامزدها در بیشتر موارد تنها بنرهای خود را در این اماکن نصب کرده بودند.

فاتح، با قدردانی از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و هواداران آنان در این شهرگفت: رعایت اخلاق انتخاباتی و پاکیزه نگهداشتن شهر در هنگام تبلیغات، نشانه شعور و بلوغ سیاسی مردم و احترام به حقوق شهروندی است.

وی افزود: طبق قانون مأموران شهرداری موظف هستند هرگونه تبلیغات نامزدها را خارج از مکانهای تعیین شده امحا کنند چرا که نصب عکس و بروشور نامزدها روی تیرهای برق، تابلوهای راهنمایی و رانندگی و ایجاد کارناوال و راه‌ بندان تبلیغاتی ممنوع است.

شهردار مهاباد، با اشاره به اینکه فعالیت تبلیغات نامزدها از بامداد روز پنج‌ شنبه ۲۴ بهمن شروع شده بود و تا ساعت هشت صبح روز پنجشنبه، یکم اسفند ادامه داشت، اضافه کرد: در این مدت تمرکز فعالیت مأموران شهرداری با توجه به بارش برف سنگین در دو نوبت روی برفروبی خیابانهای اصلی و فرعی بود.

فاتح افزود: شهرداری مهاباد در اطلاعیه‌ای از نامزدهای یازدهمین دوراه انتخابات مجلس شورای اسلامی در مهاباد و هواداران آنان خواسته بود در این ایام به مساله محیط زیست و رعایت حقوق شهروندان توجه کنند.