نشست عمومی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد با همکاران

  بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در نشست صمیمی خود با همکاران مرکز گفت: مهمترین وظیفه و اولویت کاری مرکز مهاباد تولید محتوا با ارئه فکر و ایده های نو و خلاقانه است.

  وی افزود: باید با جمع بندی تفکّرات آحاد جامعه و تهیه کنندگان برنامه ها و انجام تحقیق و پژوهش مسائل را بسیار هنرمندانه و هدفمند تقدیم مخاطبان کنیم و در جهت افزایش رضایت آنان گام برداریم.

  مدیر کل مرکز تصریح کرد: در سایه الطاف بی کران خداوندی، برکات نظام جمهوری اسلامی و توجه مسئولان سازمان صدا و سیما و تلاش و جدیت همکاران مرکز مهاباد در اوایل خرداد ماه سال جاری 24 ساعته شدن شبکه مهاباد را شاهد بودیم که این امر موجب افزایش مخاطبان و رضایت آنان شده است.

 وی عملکرد مرکز را در سال جاری مطلوب بیان کرد و اظهار داشت:  در بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استانها توفیقات خوبی را کسب کردیم که توفیقات حاصل شده نتیجه تلاش  بی وقفه و دلسوزانه همه همکاران مرکز است.

  قوی بنیه افزود: باید سعی کنیم تا این روند را حفظ کرده و با استفاده از تواناییها و داشته ها و همراه کردن مخاطبان شبکه مهاباد همچنان شاهد پویایی بوده و تأثیرپذیر و تأثیرگذار باشیم.

  در پایان مدیر کل مرکز به سوالات همکاران پاسخ دادند.