رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

ئاله کوک - نمایش محتوای صدا

 

 

ئاله کوک

Loading the player...

این برنامه با هدف فراهم آوردن اوقاتی خوش برای همشهریان ،  عصر  روزهای جمعه پخش می شود . ئاله کوک موضوعات اين برنامه بر گرفته از مسائل فرهنگي و اجتماعي است که در قالب طنز به آنها پرداخت می شود. پخش ترانه های شاد و موسیقی های بی کلام زیبا و مناسب، قطعات کوتاه نمایشی، بسته های لطیفه، گزارش ها و تلفن هاي مردمي و معرفي جاذبه هاي گردشگري منطقه به مخاطبان از بخش های اصلی این  برنامه است و با توجه به حضور گسترده میهمانان و مسافرانی که در روزهای جمعه به این شهرستان سفر      می کنند، بخش هایی از این برنامه به زبان فارسی و برای این مخاطبان تولید و پخش می شود .

از اهداف اصلی تولید این برنامه به این موارد می توان اشاره نمود: فراهم آوردن اوقاتی مفرح برای مخاطبان و غنی سازی اوقات فراغت ، معرفی مناطق گردشگری ، تاریخی و جاذبه های دیدنی  استان برای گردش و مسافرت ، معرفی زیبایی های فرهنگ بومی و محلی و ترویج آداب و سنن صحیح ، تقویت و ترویج اخلاق و ارزش های اجتماعی ، تحقیر سستی و سهل انگاری ، دعوت مردم به افزایش روحیه تعامل با دیگران و احساس مسئولیت بیشتر در قبال جامعه .  

این برنامه  که تهیه کنندگی آن را گروهی از  برنامه سازان با سابقه  رادیو  مهاباد بر عهده دارند روز های جمعه هر هفته راس  ساعت 17  از صدای مرکز مهاباد تقدیم همشهریان مهابادی و  مخاطبان و علاقمندان به      برنامه های صدای جمهوری اسلامی ایران مرکز مهاباد می شود .

تاریخ تولید: 1394

توضیح اینکه عوامل تولید این برنامه متغیر بوده و هر هفته توسط گروهی از هنرمندان مرکز تولید  می شود .

تهیه کنندگان  :کمال قادر پور- شایسته امیری -  ایران میثمی - عطاء الله سراجی -  طاهر مام عزیزی - شیدا چلبی

گوینده : قاسم آزیز - خالد امامی – کژال فرهادی – نشمیل اسمعیلی –  سالار مام قادری .

صدابرداران : اسماعیل قادر پور – امیر حسن زاده – محمدی

گزارشگر : شهرام ایران دوست .

نویسنده : روناک  کریمی -  فاطمه موحد -  طاهر مام عزیزی

ویراستار : عبدالرحمان شکور