جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

پوشش و انعکاس راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن 1399 - صفحه محتوایی اصلی

 

 

پوشش و انعکاس راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن 1399

پوشش و انعکاس راهپیمایی خودرویی و موتوری 22 بهمن 1399


چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در مهاباد همزمان با سراسر کشور به شکل راهپیمایی موتوری و خودرویی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

اقشار مختلف مردم با شرکت در این آئین، حمایت قاطع خود را از انقلاب اسلامی اعلام و با آرمانهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و شهدا تجدید میثاق و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند.     

صدا و سیمای مرکز مهاباد به منظور پوشش و انعکاس حضور حماسی مردم فهیم و بصیر شهرستان مهاباد در راهپیمایی خودرویی و موتوری روز 22 بهمن ویژه برنامه های متنوعی را  در رادیو و تلویزیون تهیه و پخش نمود. 

برنامه های « جشن انقلاب » در رادیو و « جیژنی سه رکه وتن » در سیمای مرکز مهاباد ویژه برنامه هایی بودند که از صبح روز 22 بهمن به صورت زنده از شبکه مهاباد پخش و تا پایان راهپیمایی، حماسه حضور مردم شهرستان مهاباد را منعکس کرد.    

در ویژه برنامه «جشن انقلاب» که به مدت 120 دقیقه از صدای مرکز تهیه و پخش شد به طور مستقیم با شبکه های سراسری رادیو جوان، ایران، فرهنگ، انقلاب، اقتصاد و رادیو ورزش و مراکز استانها و فرمانداران، دهیاران و بخشداران شهرهای جنوب استان ارتباط زنده برقرار شد. 

واحد سیمای مرکز نیز با تهیه و پخش ویژه برنامه «جیژنی سه رکه وتن» 140 دقیقه برنامه به صورت زنده و 30 دقیقه ارتباط مستقیم با شبکه سراسری شما گوشه هایی از حرکت خودرویی و موتوری را به نمایش گذاشتند.

تلاش گران واحد خبر و باشگاه خبرنگاران جوان نیز چون همیشه با حضور چندین اکیپ خبری کوشیدند تا صحنه هایی از این حضور پرشکوه را ضبط و منعکس نمایند.

تولید بیش از 50 قطعه عکس از راهپیمایی 22 بهمن، عکس نوشته 10 مورد، تهیه 17عدد پوستر، 4 مورد فتو کلیپ و بازنشر 30 مورد خبر متنی از فعالیت های فضای مجازی مرکز در روز 22 بهمن بود.