رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

کانیاو ادب - نمایش محتوای صدا

 

 

کانیاو ادب

Loading the player...

کانیاو ادب ویژه برنامه فرهنگی – ادبی  صدای جمهوری اسلامی ایران مرکز مهاباد است که روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 13:20 تا 13:40 تقدیم همشهریان مهابادی می شود.

این برنامه با هدف معرفی گنجینه غنی ادبیات کردی و فارسی، معرفی و پاسداشت نام و یاد بزرگان ادب و فرهنگ این مرز و بوم و تبیین نقش مهم و تاثیر گذار بزرگان شعر و ادبیات کردی و فارسی در توسعه فرهنگی و ادبی ایران و جهان تولید و پخش می شود.

در این برنامه ضمن معرفی شاعران محلی ، منطقه ای و ملی تلاش می شود تا زیبایی های هنری نهفته در آثار منظوم و منثور ادبیات فارسی و کردی بیان گردد. فراهم آوردن فرصتی مناسب برای حضور شاعران معاصر در برنامه و معرفی فعالیت ها و آثار آنان  از دیگر اهداف تولید برنامه است.

معرفی سیر تاریخی ادبیات منظوم و منثور کردی و فارسی، معرفی شاعران کلاسیک و شاعران معاصر و آثار آنان، پخش اشعار زیبا و موسیقی های متنوع با کلام و بی کلام محلی و سنتی ، اطلاع رسانی پیرامون رویداد ها و برنامه های ادبی و هنری و  مصاحبه با صاحبان قلم و معرفی تازه های نشر به ویژه در حوزه ادبیات کردی از بخش های اصلی این برنامه است.

تاریخ تولید: 10/03/93

تهیه کننده : طاهر مام عزیزی

گوینده : کژال فرهادی  

نویسندگان : رحمان شکور – نشمیل اسماعیلی  

ویراستار : رحمان شکور

صدابردار : امید لالجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
از طریق این وب سایت از تمام عوامل برنامه ها به... عبدلخالق مهران نیا ۱۳۹۴/۰۲/۲۳ ۱۵:۴۸

عبدلخالق مهران نیا
از طریق این وب سایت از تمام عوامل برنامه ها به خصوص برنامه های رادیویی مرکز مهاباد نهایت تقدیر و تشکر رو داشتم. دستهای زحمت کشان رو چون برادر کوچک می بوسم که در پیشرفت این برنامه ها از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. واقعا رادیو مهاباد یعنی صدای همدلی یعنی مهربانی. واقعا از همراهی با این صدا لذت می برم و بهترین دوست در نزد من همین رادیو مهاباد است. به امید رسیدن به اوج قله موفقیت این صدا. از طرف شنونده همیشگی برنامه های صدای همدلی، عبدلخالق مهران نیا.

مدیریت سایت: با تشکر از حسن توجه شما
خادمین شما در رسانه ملی و صدا و سیمای مرکز مهاباد تمام تلاش خود را برای استفاده از ظرفیت های موجود جهت ارائه برنامه های بهتر و کیفی تر به همشهریان به کار بسته اند. مجددا از وقتی که برای گوش فرا دادن به برنامه های رادیو صرف می نمایید، متشکریم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۲/۲۳ ۱۵:۴۸