جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

گرامیداشت هفته بسیج در صدا و سیمای مرکز مهاباد - صفحه محتوایی اصلی

 

 

گرامیداشت هفته بسیج در صدا و سیمای مرکز مهاباد

گرامیداشت هفته بسیج در صدا و سیمای مرکز مهاباد


بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مرکز ضمن گرامیداشت هفته بسیج از تهیه  و پخش برنامه های مناسبی در خور این ایام خبر داد.

مدیر کل مرکز گفت: در این ایام در برنامه های تلویزیونی، دیمانه، خانواده، ریحانه، کازیوه، روژی نوی، شه وباش، رومال، نوجوان و ... به فعالیت ها و عملکرد بسیج پرداخته می شود. همچنین پخش مستندهای ارسالی از تهران و تولیدی مرکز از جمله مستند شهید محمدامین احمدی، پخش فیلمهای سینمایی با موضوع بسیج و نقش آن در دفاع مقدس، پخش بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد بسیج و پخش کلیپ و نماهنگ های تولیدی و ارسالی از سیمای استانها از برنامه ریزی های سیمای مرکز مهاباد برای هفته بسیج می باشد.

قوی بنیه در ادامه گفت: در برنامه های رادیویی مرکز نیز آیتم های ویژه ای پیش بینی شده است که در برنامه هایی از جمله خانواده، گام دوم، جوان، نوجوان، سرچشمه حکمت، ئاسووی روون، برنامه های صبحگاهی، ظهرگاهی، عصرگاهی و ... به موضوع هفته بسیج پرداخته می شود.

مدیر کل مرکز تصریح کرد: در این برنامه ها با حضور مسئولین و فرماندهان بسیج شهرستان به تبیین جایگاه، وظایف و فعالیت ها و خدمات بسیج پرداخته می شود.

قوی بنیه اظهار داشت: واحد خبر و باشگاه خبرنگاران جوان مرکز هم در این ایام گزارش های مناسبی را تهیه و پخش خواهد کرد.

مدیر کل مرکز در ادامه افزود: فضای مجازی مرکز نیز در این ایام پوستر، عکس، اینفو، ویدیو کامنت، پادکست، فتو کلیپ و فتو موشن را در وب سایت مرکز و شبکه های اجتماعی با موضوع هفته بسیج بارگذاری خواهد کرد.