جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در صدا و سیمای مرکز مهاباد - صفحه محتوایی اصلی

 

 

گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در صدا و سیمای مرکز مهاباد

گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در صدا و سیمای مرکز مهاباد


صدا و سیمای مرکز مهاباد به منظور گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در برنامه های مختلف رادیو و تلویزیون به رشادت ها و دلاورمردیهای رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس می پردازد.

صدای مرکز مهاباد در هفته دفاع مقدس در ویژه برنامه «حماسه هه رمان» به تهیه کنندگی طاهر مام عزیزی هر روز به مدت 105 دقیقه، «چیروک» هر شب به مدت 30 دقیقه، «ئاسوی روون» 3 قسمت 20 دقیقه ای به صورت ویژه به موضوع دفاع مقدس می پردازد.

همچنین در دیگر برنامه های روتین رادیو از جمله: گام دوم، پیام، کودک و نوجوان، روانگه، سلاو روژباش، ده‌نگی ئاوایی، شه پولی خوشه ویستی، کانیاوی ادب، ژوانگه ی عاشقان، سرچشمه حکمت، گول ویژان و خانواده به به موضوع دفاع مقدس و برنامه های این ایام پرداخته می شود.

سیمای مرکز مهاباد نیز علاوه بر تهیه و پخش ویژه برنامه «اقتدار و افتخار» به تهیه کنندگی سلام ستوده که در این ایام هر شب به مدت 60 دقیقه به صورت زنده پخش می شود در دیگر برنامه های روتین سیما نیز از جمله خانواده، کازیوه، کودک، نوجوان و جوان به موضوع دفاع مقدس پرداخته می شود.  

روزشمار هفته دفاع مقدس، نقش ولی فقیه و مردم در پیروزی جنگ تحمیلی و دفاع مقدس، بیان زندگی نامه شهدای منطقه، چهل سالگی انقلاب، گفتگو با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، بازگویی خاطرات، نقش روستائیان در دوران دفاع مقدس درخودکفایی و روحیه رزمندگان، مصاحبه با فرماندهان نظامی و انتظامی، وحدت و همبستگی رمز موفقیت و پیروزی، پرداخت به دستاوردهای علمی و معنوی دفاع مقدس، روحیه استکبار ستیزی در جوانان و امنیت مرزها از بخش ها و موضوعات این برنامه ها می باشد.

شایان ذکر است فضای مجازی مرکز هم آیتم های ویژه ای را در این ایام  به صورت عکس نوشته، خبر متنی، ویدئو کلیپ و اینفوگرافیک، ویدیوکست، پادکست، موشن گرافیک و استوری موشن در وب سایت و کانال های اجتماعی مرکز  بارگذاری کرده و واحد خبر و باشگاه خبرنگاران جوان مرکز هم علاوه بر تهیه گزارشهای ویژه خبری، برنامه های این ایام را پوشش داده و منعکس می نمایند.