جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

گرداب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گرداب

Loading the player...

«گرداب» عنوان ویژه برنامه سیمای مرکزمهاباد است که درقالب میزگرد پدیده شوم اعتیاد را در جامعه مورد کنکاش قرار میدهد. گرداب عنوان برنامه ای است که در صدای جمهوری اسلامی ایران مرکز مهاباد به صورت ویژه به پدیده شوم اعتیاد و آسیب های فردی و اجتماعی ناشی از آن می پردازد. اولویت دهی به برنامه های پیشگیری از اعتیاد، بیان مضرات مصرف سیگار و شناساندن آن به عنوان دروازه ورود به دام اعتیاد، تلاش برای گسترش مشارکت های مردمی در امر پیشگیری و درمان اعتیاد، اطلاع رسانی و تلاش برای کاهش آسیب‌های بهداشتی ناشی از اعتیاد، آموزش مهارت های زندگی مانند مهارت در تصمیم گیری، ارتباطات مناسب اجتماعی و تقویت فعالیت های جایگزین به جای مواد برای ارضای نیازهای روانی از موضوعات اصلی است که در این برنامه به آنها پرداخت می شود. در این برنامه همچنین عوامل روی آوردن به مصرف مواد مخدر و روش های کاربردي برای پیشگیری از آن، شناخت مواد مخدر و زیانهای آن و همچنين آثار مخرب این مواد بر فرد و اجتماع در كنار انواع روش‌های درمانی دارویی و غیردارویی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

سال تولید: 1393/09/20
تهیه کننده: فرامرز خاتمی
مجری : سالار مام قادری
تصویر بردار : خالد آب خضر - قادر احمدی
نورپرداز : قادر احمدی گزارشگر : محمد یوسف زاده
کارگردان : حسین عزیزی
تدوین : سیاووش خیالی
صدابردار : حسین مولودی
طراح دکور : فاطمه شریعت ناصری


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام.واقعا برنامه بسیار بسیار ضعیفی است. مجری که... ابراهیم ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۷:۳۱

ابراهیم
سلام.واقعا برنامه بسیار بسیار ضعیفی است. مجری که تسلط ندارد و امروز داشتم نگاه میکردم. اقای مصطفی پور مهمان برنامه بودم.از روی کاغذش میخواند بازم باد نبود. فکر نکنید مردم از این برنامه استفاده میکنن. متاسفم برای عوامل اجرایی.
حداقل کارشناسی رو بیاورید که بتونن چهارکلمه بدون ورقه و کاغذ و اینترنت صحبت کنند. آقای محمدی مجری هستم یا کارشناس مجری، ضعیف هستن
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۷:۳۱