جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

گولستان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گولستان

Loading the player...

این برنامه به منظور معرفی چهره های شاخص هنری منطقه و نیز بررسی رویداد های هنری روزهای پنج شنبه هر هفته از سیمای مرکز مهاباد پخش می شود.

آشنا نمودن مخاطبان شبکه با چهره های موفق منطقه که در حوزه های مختلف هنری از جمله هنرهای نمایشی، ادبیات، شعر و موسیقی، هنرهای تجسمی، نگارگری، خوشنویسی و ...فعالیت دارند و بررسی و نمایش فعالیت های هنری و آثار آنان به منظور الگوسازی از این افراد برای جوانان و نیز قدرشناسی از تلاش های آنان برای رشد و ارتقاء هنرو فرهنگ ملی و محلی از رویکرد های اصلی این برنامه است.  

معرفی گروه های هنری منطقه و آشنا نمودن مخاطبان با فعالیت های هنری آنان و نیز بررسی ظرفیت ها و امکانات شهرستان برای پرورش استعداد های جوانان منطقه از دیگر بخش های این برنامه است.

دعوت از چهره های مطرح هنری منطقه که در سطح ملی و بین المللی  شناخته شده اند و آشنا نمودن مخاطبان محلی با سوابق و تجربیات آنان نیز از دیگر موضوعاتی است که در این برنامه به آن  پرداخت می شود.

در این برنامه همچنین تلاش می شود تا مخاطبان همیشه همراه سیمای مهاباد با زندگی شخصی هنرمندان محبوب خود نیز آشنا شده و از دلبستگی ها وعلایق شخصی آنان نیز مطلع شوند.    

بررسی و اطلاع رسانی در خصوص رویدادهای هنری منطقه به منظور حمایت از تولید کنندگان آثار هنری و نیز هدایت علاقمندان به هنر به مراسمات، جشنواره ها و نمایشگاه های هنری نیز از دیگر اهداف اصلی تولید این ویژه برنامه هنری در سیمای مرکز مهاباد است.

 برنامه گولستان پنج شنبه هر هفته ساعت 20:45 به مدت 40 دقیقه پخش می شود. علاقمندان به این برنامه همچنین می توانند در ساعت 19:00 روز جمعه  بازپخش برنامه را مشاهده نمایند.

در صورت تمایل برای برقراری ارتباط با سازندگان این برنامه و طرح نظرات خود و نیز ارائه پیشنهاد برای معرفی هنرمندان مورد علاقه خود در این برنامه می توانید نکته نظرات خود در قسمت « دیدگاه ها » در پایین همین صفحه درج نمایید.

سال تولید: 1395

تهیه کننده : پرشنگ بشیری

کارگردان پرتابل : پرشنگ بشیری

کارگردان فنی : شهرام میکائیلی

مجری : احمد احمدیان

تصویربرداران : کاوه دباغچی مکری - صلاح ارمی - خلیل مهاجری

صدابردار : امیر حسن زاده

دستیار صدابردار : رزگار یوسفی

تدوینگر: پرشنگ بشیری

مجری دوم : شهرام میکائیلی

 دستیار تصویربردار: رزگار یوسفی

دستیار تهیه : بهار ارسلانی

نریتور : کژال فرهادی

نورپرداز : کاوه دباغچی مکری

نویسنده : پرشنگ بشیری

تدارکات : علی حمزه دختجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ